خانه » ارزش آفرینی » دنیای کارآفرینی (۲) – کارآفرین کیست؟ (۲)

دنیای کارآفرینی (۲) – کارآفرین کیست؟ (۲)

عرض سلام و ادب و احترام خدمت بچه های خوب مدرسه سلام تجریش 😊

⚡️به دنیای کارآفرینی خوش آمدی!⚡️

🔺 اگه یادتون باشه قبلاً راجع به امیر صحبت کردیم.

🔺 قرار شد این هفته بگیم زندگی امیر چه ربطی به کارآفرینی داره. توصیه می کنم اگر زندگی امیر رو نخوندید، اول زندگی اونو از لینک بالا بخونید.

💫 کارآفرین فردیه که محیط اطرافش رو با دقت زیاد بررسی می کنه، از کنار اتفاق های روزمره ی زندگی به سادگی نمی گذره و نیازا و مشکلات و خلاءهای محیط اطرافشو شناسایی می کنه تا اون ها رو با روش های خلاقانه حل کنه.

💫 کارآفرین فردیه که به هر پدیده ای با کنجکاوی نگاه می کنه و ذهنش مدام دنبال راه حلای بهتر و خلاقانه برای مسائل مختلفه. کارآفرین ایده های زیادی تو ذهنش داره و از گفتن اونا نمی ترسه و با اعتماد به نفس ایده هاشو اجرا می کنه و از شکست و زمین خوردن نمی ترسه، هر شکستی رو یه تجربه می دونه و روشای دیگری رو امتحان می کنه. او ادعا نمیکنه که از همه بیشتر می دونه و همش در حال مطالعه و مشورت با بقیه است.

* مطالب بالا با کمی تصرف و تلخیص از کتاب سلام دوست من! به دنیای کارآفرینی خوش آمدی!، نوشته آقای دکتر طالبی و خانم اسدی انتشارت اکسیر باران گرفته شده است.

🔸 هفته بعد راجع به این صحبت می کنیم که یک کارآفرین برای اینکه موفق بشه به چی نیاز داره و نتیجه کارآفرینی چی می تونه باشه.

حق یارتون 👋

قسمت های دیگر مطالب دنیای کارآفرینی

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 

همچنین ببینید

شایستگی های کارآفرینانه

جدول شایستگی های کارآفرینانه

شایستگی های کارآفرینانه مبحثی است که اخیراً به آن توجه ویژه‌ای شده است. جدولی که در اینجا آمده است این شایستگی ها را به طور مختصر لیست کرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *