فایل تجزیه و تحلیل وب سایت فروش گل بنفشه آفریقایی

پروژه درس تجارت الکترونیک - فروش گل بنفشه آفریقایی
پروژه درس تجارت الکترونیک – فروش گل بنفشه آفریقایی
از مقدمه پروژه

امروزه تمام فناوری های نوین سعی در بهبود و افزایش سرعت انجام کارها دارند، در حوزه تجارت نیز با گسترش تجارت الکترونیک و با توجه به اینکه دیگر افراد فرصت کافی برای حضور فیزیکی در محل انجام معامله ندارند، از محیط مجازی اینترنت برای خریدهای خود استفاده می کنند.این فناوری ها سعی در بهبود و تسریع انجام معامله دارند. البته باید به این نکته مهم توجه شود، که بحث تجارت الکترونیک فقط محدود به انجام معامله در یک محیط مجازی و در هر زمان دلخواه نیست. بلکه بخش بسیار مهمی از آن مربوط به عملیات بعد از انجام معامله، یعنی ارسال کالا به خریدار می باشد.در این بین، افراد از عاملان فروش اینترنتی این انتظار را دارند که این کالا به سرعت در اختیار آنان قرار گیرد.

بنفشه آفریقایی در بین مشهورترین گل های جهان از جذاب ترین و زیبا ترین آن ها محسوب می شود .باید اذعان نمود، اگر چه لذت پرورش این گل زیبا و ایجاد محیط دلپذیر برای بسیاری از مردم جهان یک آرزوی دیرینه است، با این حال در هر سال میلیون ها گلدان بنفشه آفریقایی در نتیجه عدم اطلاعات پرورش، نگهداری واحتیاجات واقعی آن از بین میرود.

در این سایت ما برآنیم که علاوه بر فروش انواع گلهای بنفشه آفریقایی، شما را با نحوه نگهداری و تکثیر این گل زیبا آشنا نماییم.

مشخصات
تعداد صفحات: ۶۱
درجه کیفی: B
حجم فایل: ۴.۰۵ مگابایت
قیمت: ۳۴۰۰ تومان
تهیه کنندگان: رضا کاظمیان -علی سالک
منتشر کننده: www.Mollabagher.com

فایل ورد این کتاب با رضایت آقایان رضا کاظمیان و علی سالک جهت مشارکت ایشان در طرح فرهنگی و ارزش آفرینانه شابک (شبکه اشتراک بهینه کتاب) از طریق لینک زیر قابل خرید است. بدیهی است درصدی از این مبلغ به این افراد تعلق خواهد گرفت.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

فایل ورد به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. لذا در صحیح نوشتن آن دقت لازم را بفرمایید.

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 

این هم ببینید:

چک لیستی برای پیچوندن آدما

چک لیستی برای پیچوندن آدما!

همه‌مون انسانیم و برای همه‌مون مشکل پیش میاد. مسئله وقتی پیش میاد که این مشکل ها تبدیل می‌شه به بهونه‌هایی برای پیچوندن افراد! لیستی از این موارد رو ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *