فایل تجزیه و تحلیل وب سایت کارهای تبلیغاتی و چاپی

پروژه درس تجارت الکترونیک - فعالیت های تبلیغاتی و چاپی
پروژه درس تجارت الکترونیک – فعالیت های تبلیغاتی و چاپی
از مقدمه پروژه

تجارت، تبادل کالا یا خدمات به ویژه در مقیاس بزرگ می­ باشد. انسان از ابتدای خلقت تاکنون روش­ های تجاری متفاوتی را تجربه کرده است. در ابتدا سیستم تبادل کالا رایج بود. در گذشته تجارت نوعاً به صورت چهره به چهره بین دو طرف صورت می­ گرفت اما در طول قرن ­ها و دهه­ ها تجارت روندی پیچیده به خود گرفت. در حال حاضر درصد بالایی از معاملات تجاری دیگر به صورت چهره به چهره صورت نمی­ گیرد، بلکه از طریق تلفن یا Mail و با تبادل پول­های جدید پلاستیکی انجام می­ شود. پول سنتی نوعاً مورد حمایت دولت­ ها بوده و اغلب به شکل کاغذی عرصه می­گردد، اما در قرن اخیر اشکال دیگری از پول به وجود آمده که عبارتند از : چک­ها، کارت­های اعتباری و دیگر اشکال سفارش پول.

سایت ما برای این یک تجارت الکترونیک است که در آن فرآیند سفارش (سفارشات به صورت Online انجام می­شود و مشتری درخواست خود را به ما E-mail می­ کند) و معاملات الکترونیکی در سایت ما توسط کامپیوتر و از طریق اینترنت انجام می­ شود.

لازم به ذکر است که سایت ما E-Business  نیز می ­باشد زیرا فعالیت­ های ما الکترونیکی و در جهت انجام و پیشبرد اهداف شغلی و انجام امور تجارت و کسب و کار می­ باشد. با مشتریان از طریق E-mail ارتباط برقرار می­ کنیم. از وب سایتمان برای ارائه اطلاعات در مورد خود و برنامه­ های آینده و از این قبیل استفاده می­ کنیم.

مشخصات
تعداد صفحات: ۵۴
درجه کیفی: C
حجم فایل: ۱.۸۱ مگابایت
قیمت: ۲۲۰۰ تومان
تهیه کنندگان: علی اصغر رسولی-یوسف دارابی شرفوندی 
منتشر کننده: Entlifestyle.ir

فایل ورد این کتاب با رضایت آقایان علی اصغر رسولی و یوسف دارابی شرفوندی جهت مشارکت ایشان در طرح فرهنگی و ارزش آفرینانه شابک (شبکه اشتراک بهینه کتاب) از طریق لینک زیر قابل خرید است. بدیهی است درصدی از این مبلغ به این افراد تعلق خواهد گرفت.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

فایل ورد به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. لذا در صحیح نوشتن آن دقت لازم را بفرمایید.

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 

این هم ببینید:

از نظر شما خصوصیات یک استاد خوب چه می باشد؟

به نظر شما یک استاد خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی های یک استاد خوب از دید دانشجویان کاردانی فناوری اطلاعات یکی از دانشگاه های علمی کاربردی شهر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *