فایل تجزیه و تحلیل وب سایت فروش خدمات شبکه

پروژه درس تجارت الکترونیک - فروش خدمات شبکه
پروژه درس تجارت الکترونیک – فروش خدمات شبکه
از مقدمه پروژه

وقتی شهرهای کوچک به بزرگ تبدیل گردید و این امر موجب شد انسان ها جهت تامین کالاهای خود چه از قبیل کالاهای اساسی و غیر اساسی زمان زیادی را جهت رفت و آمد، هزینه، تلف شدن وقت و اینکه به هزینه کالا اضافه کند و با توجه به آماده شدن بستر مخابراتی و امنیتی و نیاز جامعه به خرید آسان و راحت تجارت سنتی به الکترونیکی در حال تبدیل شدن است.

در صنعت انفورماتیک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمان­ ها در جهت  ارائه خدمات تخصصی در این حوزه، انجام تحقیقات مستمر و ایجاد دانش به‌ روز در زمینه‌های مرتبط در اجرای پروژه‌ها، از ویژگی‌های بارز شرکت محسوب می‌شود.

ما استفاده از کامپیوتر و اینترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می دانیم. ما خلاقیت و نوآوری را سر لوحه تلاش ها و فعالیت های خود قرار داده ایم و براین باوریم که روزی میرسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می یابد که توانایی خواندن و نوشتن، وبرآنیم تا با تحقیق و پیاده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت در کارهای مختلف بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم و این مهم تنها با توجه، همیاری، نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز میسرخواهد شد .

مشخصات
تعداد صفحات: ۷۱
درجه کیفی: B
حجم فایل: ۳.۳۶ مگابایت
قیمت:  ۳۴۰۰ تومان
تهیه کنندگان: ایمان نجاریان – سعید قربانی
منتشر کننده: Entlifestyle.ir

فایل ورد این کتاب با رضایت آقایان ایمان نجاریان و سعید قربانی جهت مشارکت ایشان در طرح فرهنگی و ارزش آفرینانه شابک (شبکه اشتراک بهینه کتاب) از طریق لینک زیر قابل خرید است. بدیهی است درصدی از این مبلغ به این افراد تعلق خواهد گرفت.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

فایل ورد به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. لذا در صحیح نوشتن آن دقت لازم را بفرمایید.

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

نمرات درس خدمات الکترونیک ترم 931

ریز نمرات درس خدمات الکترونیک ترم ۹۳۱

*** بسیار مهم *** راهنمایی در مورد این پست آخرین به روز رسانی ها   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *