فایل تجزیه و تحلیل وب سایت فروش بارکدخوان

پروژه تجارت الکترونیک - فروش بارکدخوان
پروژه تجارت الکترونیک – فروش بارکدخوان
از مقدمه پروژه

تجارت در گذشته های دور به صورت پای پای بوده به این صورت که افراد محصولات تولیدی خود را با محصولات مورد نیاز که خود تولید کننده آن نبودند تعویض می کردند . با گذشت ایام نیاز به یک محصول واحد که حکم پول امروزی را داشت برای داد و ستد احساس شد به عنوان مثال نمک در دوره ای به جای پول رایج امروزی ایفای نقش می کرد.

بارکدخوان دستگاهی است که کار آن تبدیل نماد بارکد به اعداد است که با توجه به تنوع زیاد محصولات و قیمت های متنوع نیاز به دسته بندی و ذخیره اطلاعات محصولات در سیستم و یا یک دیتابیس ضروری است و با کمک بارکدخوان فراخوانی این اطلاعات مربوط به محصول به راحتی انجام پذیر است . هر فروشگاهی برای تسریع و تسهیل این روند به بارکدخوان نیاز دارد . سایت ما با معرفی بارکدخوانهای معتبر و معرفی نرم افزارهای مرتبط سعی در تسهیل انتخاب فروشگاهداران را دارد از دیگر امکانات سایت می شود به ارائه اطلاعات جامع و کامل در مورد محصول مورد نظر و نیز راهنمایی مشتری برای دریافت خدمات جانبی و پس از فروش در خصوص محصول مورد نظر اشاره کرد.

هدف از این گزارش بررسی این فروشگاه مجازی و تعیین متدها تجارت الکترونیک بکار گرفته شده در این فروشگاه ، مشخص کردن متد فروش ، بازار هدف ، نوع تجارت ، نحوه تبلیغات ، شیوه فروش ، پرداخت پول ، تحویل محصول ، SEO و نقطه سر به سر این فروشگاه است .

مشخصات
تعداد صفحات: ۹۵
درجه کیفی: A
حجم فایل: ۵.۰۵ مگابایت
قیمت:  ۵۲۰۰ تومان
تهیه کنندگان: احمدرضا رحیم بیگی- سید حمید موسوی
منتشر کننده: Entlifestyle.ir

فایل ورد این کتاب با رضایت آقایان احمدرضا رحیم بیگی و سید حمید موسوی جهت مشارکت ایشان در طرح فرهنگی و ارزش آفرینانه شابک (شبکه اشتراک بهینه کتاب) از طریق لینک زیر قابل خرید است. بدیهی است درصدی از این مبلغ به این افراد تعلق خواهد گرفت.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

فایل ورد به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. لذا در صحیح نوشتن آن دقت لازم را بفرمایید.

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

از نظر شما خصوصیات یک استاد خوب چه می باشد؟

به نظر شما یک استاد خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی های یک استاد خوب از دید دانشجویان کاردانی فناوری اطلاعات یکی از دانشگاه های علمی کاربردی شهر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *