فایل تجزیه و تحلیل وب سایت فروش تابلوی نقاشی

پروژه تجارت الکترونیک - فروش تابلوهای نقاشی
پروژه تجارت الکترونیک – فروش تابلوهای نقاشی
از مقدمه پروژه

تجارت الکترونیکی از نمودهای عینی انقلاب فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه اقتصاد است. این سبک از تجارت به دلیل مزایا و منافع سرشاری که برای انسان داشته، به سرعت در حال گسترش است. می توان به قطعیت ادعا کرد که تجارت الکترونیکی بسیاری از محدودیت های تجارت سنتی را از پیش روبرداشته است و نه تنها فرم و شکل ظاهری تجارت سنتی را بلکه محتوای امر تجارت را نیز دستخوش تغییرات خود کرده است.
وجود بازارها، پاساژها و مغازه های مجازی که هیچ مکان فیزیکی را اشغال نکرده اند و در عین حال امکان بازدید و گردش در این بازارها به صورت لحظه ای و در هر نقطه از جهان بدون ترک منزل میسر است و نیز انتخاب و سفارش خرید کالاهایی که در نقاط نامعلومی از جهان در ویترین های مغازه های مجازی قرار دارند و بر روی شبکه مجازی نیز تبلیغ می شوند از طریق پرداخت های الکترونیکی فراهم شده است.

Hengamehtehrani.com  یک وب سایت شخصی می باشد که علاوه بر معرفی هنرمند نقاش خانم هنگامه تهرانی ، پرداختن شرح حال و رزومه ایشان، به فروش online  تابلو ها و آثار هنری این هنرمند نیز می پردازد. ار آنجا که مدل تجاری این فروشگاه از نوع B2C می باشد لذا کارها را به صورت تکی و به مصرف کننده نهایی می فروشد. لذا مخاطبین این سایت قشر هنرمند ، گالری های نقاشی ، کلکسیونرها و افراد علاقه مند به نقاشی می باشد. هدف از راه اندازی این وب سایت ورود به بازارهای دیگر به غیر از بازار ایران جهت فروش تابلوها و دسترسی خریداران به محصولات این هنرمند است.

مشخصات
تعداد صفحات: ۵۱
درجه کیفی: B
حجم فایل: ۲.۰۱ مگابایت
قیمت:  ۳۴۰۰ تومان
تهیه کنندگان: زهرا کلانتری
منتشر کننده: Entlifestyle.ir

فایل ورد این کتاب با رضایت خانم زهرا کلانتری جهت مشارکت ایشان در طرح فرهنگی و ارزش آفرینانه شابک (شبکه اشتراک بهینه کتاب) از طریق لینک زیر قابل خرید است. بدیهی است درصدی از این مبلغ به این فرد تعلق خواهد گرفت.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

فایل ورد به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. لذا در صحیح نوشتن آن دقت لازم را بفرمایید.

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

طرح درس خدمات الکترونیک

طرح درس خدمات الکترونیک ترم ۹۴۲

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟عالی ()جالب ()مفید ()خسته کننده ()به درد نخور () لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *