فایل تجزیه و تحلیل وب سایت فروش تبلت

پروژه تجارت الکترونیک - فروش تبلت
پروژه تجارت الکترونیک – فروش تبلت
از مقدمه پروژه

در گذشته خرید و فروش کالا به روش سنتی و فیزیکی صورت می گرفت ، با روی کار آمدن سیستم های الکترونیک و فراگیر شدن بستر ارتباطی اینترنت، رویکرد خرید و فروش تغییرات اساسی یافته است . و کمتر کسی را می توان در گوشه و کنار دنیا یافت که از این تکنولوژی بی بهره بوده و استفاده نکرده باشد.

بنابراین با این رویکرد ، در سال ۱۳۹۲ ما وب سایتی  را ایجاد نموده ام که با استفاده از آن بتوان به  فروش کالا  پرداخته و نیاز افراد را از طریق فروشگاه مجازی جبران نمایم .  در این سایت شما می توانید محصولات ما را رویت نموده و کم کیفی آن را از لحاظ فیزیکی و فنی مورد بررسی قرار داده و نهایتا خرید نمایید . محصولات ارائه شده در سایت به شکل nich marketing عرضه شده و صرفا تبلت های  برند سامسونگ عرضه می شود .

کلیه مشخصات به همراه تصاویر کالا در سایت موجود می باشد . در صورت نیاز به راهنمایی ؛ متقاضی می تواند از طریق تماس با تلفنهای موجود در سایت سوالات خود را مطرح نماید . امکان خرید از دو طریق نقدی و دریافت  وجه پس از تحویل  کالا موجود می باشد . برای خرید کافی است گزینه خرید را انتخاب نمایید در این  سفارش شما ثبت شده و یک کد رهگیری به شما تخصیص می بابد که از طریق آن می توانید کالای خود را رهگیری نمایید . در کمتر از ۲۴  ساعت کارشناسان ما با مشتری  تماس گرفته و نحوه دریافت کالا را سوال خواهند نمود .

مشخصات
تعداد صفحات: ۵۰
درجه کیفی: C
حجم فایل: ۱.۸۳ مگابایت
قیمت: ۲۲۰۰ تومان
تهیه کنندگان: حسین قاسمی-مهدی رجبی
منتشر کننده: Entlifestyle.ir

فایل ورد این کتاب با رضایت آقایان حسین قاسمی و مهدی رجبی جهت مشارکت ایشان در طرح فرهنگی و ارزش آفرینانه شابک (شبکه اشتراک بهینه کتاب) از طریق لینک زیر قابل خرید است. بدیهی است درصدی از این مبلغ به این افراد تعلق خواهد گرفت.

کلیک جهت خرید کالا ، به منظور پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد .

پاورپوینت به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. لذا در صحیح نوشتن آن دقت لازم را بفرمایید.

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

از نظر شما خصوصیات یک استاد خوب چه می باشد؟

به نظر شما یک استاد خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی های یک استاد خوب از دید دانشجویان کاردانی فناوری اطلاعات یکی از دانشگاه های علمی کاربردی شهر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *