مقدمه مبحث مخ زنی!

سلام  دوستان✋️

تو رو خدا مطالب زیر رو به دقت بخونید تا بعداً سوء تفاهم پیش نیاد.

✍️  به یه متن جالب برخوردم که میخوام توی پنج تا پست منتشرش کنم که قاعدتا نوشته خودم نیست و اون رو تو وبلاگی از یک سایتی دیدم که خود را متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران معرفی کرده بود.

آدرس وبلاگ رو با وجود اینکه کلی مطالب خودمونی جالب توش هست نمیتونم فعلاً بدم ولی اگه یه کوچولو زرنگی کنید، حتما پیداش می کنید.

من این مطالب رو از دید «مهارت های ارتباطی» منتشر می کنم … یه کوچولو ممکنه به بعضیا بر بخوره ☺️ ولی کلا میشه به دید مثبت هم بهش نگاه کرد. در واقع شما به کاربردهای مثبتش فکر کنید. یه کم هم ازتون میخوام حوصله کنید، چون یه جورایی دارید رو خودتون «سرمایه گذاری» می کنید. مطالب رو بیشتر شبه علمی و کاربردی ببینید تا علمی صرف.

⚠️❗️در ضمن مطالب تا جایی خیلی خوب پیش میره و بعدش نویسنده قول میده که تکمیلش کنه  ولی من نتونستم ادامه شو در وبلاگش پیدا کنم … پس آخر سر از دست من عصبانی نشید که خب حالا باید چه کار کنم؟! بقیه اش رو اگر خودم تونستم و رسیدم تا حدی می نویسم ولی اگرم نشد با اون اطلاعاتی که کسب کردید معمولاً اگر یه جلسه برید پیش یک روان شناس یا مشاور خوب، جوابتون رو می گیرید!

البته قبلش از بعضی از افراد که هوش هیجانی بالایی دارند و استاد این کاران عذر میخوام. خوشحال می شم نظراتشون رو برام بفرستند.  

✍️ من یه جاهای متن رو یه کوچولو ویرایش کردم ولی سعی کردم به محتوای اصلی خللی وارد نشه.

تصمیم دارم به امید خدا این متن رو در پنج قسمت منتشر کنم. ان شالله که مقبول بیفتد!

⚠️ راستی هر قسمت رو که می خونید فرداش باید اونو به صورت عملی پیاده سازی کنید وگرنه جواب نمی گیریدا! ⚠️

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

cropped تفاوت بین پروژه کارشناسی، پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری 310x165 - تفاوت پروژه کارشناسی، پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری در رشته مدیریت

تفاوت پروژه کارشناسی، پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری در رشته مدیریت

در این یادداشت سعی شده است به تفاوت‌ پروژه کارشناسی، پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری رشته مدیریت و هم‌چنین تفاوت رساله PhD و پروژه دوره DBA پرداخته شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *