نمونه سوالات درس اصول سرپرستی – سری دوم

توضیحاتی در مورد ساختار سوالات درس اصول سرپرستی – سری دوم

به منظور ارتقای سطح علمی و عملی دانشجویان به نظر می‌رسد بهتر است که سبک یاددهی‌یادگیری در دانشگاه‌های کشور از خواندنی‌حفظی به سمت مفهومی‌تحلیلی سوق پیدا کند.

جهت تسهیل این مسیر، اساتید گرامی می‌توانند از همان ابتدای ترم از روش مفهومی‌تحلیلی بهره‌‌ی بیشتری برند تا به تدریج عاملی برای ارتقای سطح یادگیری دانشجویان طبق طبقه‌بندی بلوم از به خاطر آوردن به فهم، کاربرد و در نهایت تجزیه و تحلیل باشند.

بدین منظور اساتید می‌توانند برای نمونه به گزارش‌های جلسات این درس که در انتهای این پست آورده شده، رجوع نمایند.

در نهایت برای اینکه هم اساتید به اثربخشی روش خود پی برند و هم دانشجویان خود را در این مسیر جدید محک بزند، لازم است آزمون، سنجش، ارزیابی و ارزشیابی آن‌ها نیز به این سبک نزدیک شود.

با توجه به اهمیت قضیه‌ی فوق و کم‌یابی سوالات امتحانی مفهومی‌تحلیلی در وب‌سایت‌های فارسی بر آن شدیم تا تعدادی از نمونه سوالاتی را که طراح با ابتکار حاصل از تجربه، خلاقیت و اخذ ایده از کتب و مقالات معتبر تدوین و طراحی کرده و در سنوات گذشته در برخی از دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار گرفته است را در این سایت قرار دهیم.

در پایان از اساتیدی که چنین سوالاتی را تا به حال طرح کرده‌اند درخواست می‌کنیم که سوالات‌شان را برای ما ارسال کنند تا با هم سهمی هر چند اندک در تغییر فرهنگ آموزشی کشور داشته باشیم.

مشخصات سوالات درس اصول سرپرستی – سری دوم

تعداد سؤالات: ۷
قیمت: متفاوت بسته به فرمت انتخابی
طراح: علی ملاباقر
منتشر کننده: سایت سبک زندگی ارزش آفرینانه

یکی از سوالات

مفاهیم اثربخشی، کارایی، بهره‌وری و میزان هر کدام از آن‌ها را در داستان زیر تحلیل کنید: (۳ نمره)

روزی برای مدیر عامل شرکتی مهمان مهمی رسید که جلب رضایت او برای شرکت و مدیرعامل بسیار اهمیت داشت. مدیرعامل از آبدارچی شرکت خواست که یک استکان چای برای او و مهمان مهمش بیاورد. در ضمن تاکید کرد که چون آن مهمان زود خواهد رفت در آوردن چای کمی عجله کند. اما آبدارچی که کمی وسواسی بود و دوست داشت هر کاری را با نهایت دقت انجام دهد وقتی متوجه شد که آن مهمان چه فرد مهمی است سعی کرد که خودی نشان دهد و بنابراین از خیر چایی‌ای که روی سماور بود گذشت و دوباره چای جدیدی بار گذاشت تا چای تازه‌دم به مهمان بدهد. قاعدتاً این کار کمی طول کشید. وقتی آبدارچی چای تازه‌دم را برای مهمان و مدیرعامل آورد متوجه شد که مهمان رفته است.

 جهت دانلود این سوالات، بسته به نیاز خود یکی از سه حالت زیر را انتخاب کنید: 

.:. دربارهٔ درس اصول سرپرستی بیشتر بدانید .:.

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات - سری دوم

نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات – سری دوم

.:. نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات .:. سری دوم .:. ساختار: مفهومی تحلیلی با ابتکار طراح و استفاده از منابع معتبر .:. طراح: علی ملاباقر .:.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *