نگاهی به فقر از منظری متفاوت!

میگن فقر بده. کی گفته؟! اتفاقا خود عرفا خیلی شون میگن برای من فقر خیلی خوب بوده گرچه برای بعضی سمه! پس فقر نه بده نه خوب بستگی به این داره که برای کی باشه.

میگن فقر ایمان رو از بین میبره! فقر یعنی چی؟ الان خط فقر از خط فقر خشن که دویست و پنجاه هزار تومن تا یک میلیون تومنه شروع میشه تا میرسه به تهرانی ها که حدود سه تومن شده!!

این حرفا رو ول کن. میگن سالک برای اینکه راهش رو بره، باید دغدغه مال رو نداشته باشه. از سه طریق: قناعت، غنا و توکل

کدوم مال توه؟! میتونی توکل کنی؟ قناعت چطور؟ اگه نمیتونی چه قدر پول میخوای که دغدغه پول رو نداشته باشی؟! آدم با آدم فرق میکنه! عرضه پول دراوردن تو ایران رو داری؟ اگه نداری فکر میکنی آدمش هسی که قناعت پیشه کنی؟

نکنه مثل یکی از اقوام مایی که همش میاد برامون تعریف میکنه این یارو داره پول پارو میکنه و دایم حسرت میخوره و اصلا خودش ادمی نیست که بتونه پول در بیاره. جالب اینجاست که قناعت و توکلم نمیتونه بکنه.

ان قدر دور و برت رو نگاه نکن! تو چه جور آدمی هستی؟ بهتر نیست اول تکلیف رو با خودت مشخص کنی؟

علی ملاباقر

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

cropped تفاوت بین پروژه کارشناسی، پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری 310x165 - تفاوت پروژه کارشناسی، پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری در رشته مدیریت

تفاوت پروژه کارشناسی، پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری در رشته مدیریت

در این یادداشت سعی شده است به تفاوت‌ پروژه کارشناسی، پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری رشته مدیریت و هم‌چنین تفاوت رساله PhD و پروژه دوره DBA پرداخته شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *