گزارش جلسه اول درس کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات – واحد ۵۵

مشخصات گزارش

نام درس: کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات
شماره جلسه: ۱
تاریخ جلسه: ۹۳/۱۱/۲۶
درجه کیفی: + C
تهیه کننده: سنا امیری

توجه

گزارش صرفاً خلاصه ای از آنچه که در کلاس اتفاق افتاده می باشد و برای دانشجویانی آماده گردیده که به هر دلیل نتوانستند در آن جلسه حضور به عمل رسانند. لذا به هیچ عنوان نباید به عنوان جزوه آن جلسه تلقی گردد.

اولین کلاس درس فناوری در اطلاعات را با استاد ملاباقر شروع کردیم.کاملا کلاس متفاوتی بود؛ به این صورت که صندلی ها دور تا دور چیده شده بود و جلوه ی خوبی داشت.

استاد نحوه ی درس دادن و نمره را توضیح دادند پس از حدود ۱۰ دقیقه، ۲ دانشجوی ترم گذشته استاد به کلاس آمدند و بعد از مدتی کوتاه رفتند.

استاد یک کتاب را به ما معرفی کرد که در اسرع وقت تهیه کنیم و بعد از حضور،غیاب درس اول را با این سوال شروع کردند: تفاوت هنر،مهارت ، دانش چیست؟ درباره ی این مبحث توضیح دادند و سوالاتی پرسیدند و مطالبی را گفتند که یادداشت کردیم.

پس از آن درباره ی فناوری ، اجزای فناوری و محصول توضیح دادند و ما مطالب ایشان را یادداشت کردیم.سوالی ۵ گزینه ای پرسیدند که بعضی از بچه ها گزینه ی ۳ و بعضی هم گزینه ی ۴، یک نفر گزینه ۵ و یک نفر گزینه ۱ را انتخاب کردند و قرار بر این شد که هر فردی که پاسخ درست بدهند ۳ نمره بالای بیست به آنها داده شود و از آن گروه که پاسخ اشتباه دادند ۱ نمره بالای بیست کسر گردد. تنها یک نفر پاسخ صحیح را داد. بعد از اینکه استاد پاسخ صحیح را گفتند کلاس را به پایان رساندند.

گزارشات جلسات دیگر درس کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات واحد ۵۵

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات - سری دوم

نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات – سری دوم

.:. نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات .:. سری دوم .:. ساختار: مفهومی تحلیلی با ابتکار طراح و استفاده از منابع معتبر .:. طراح: علی ملاباقر .:.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *