گزارش جلسه شانزدهم درس کارآفرینی – واحد ۵۵

مشخصات گزارش

نام درس: کارآفرینی
شماره جلسه: ۱۶
تاریخ جلسه:  ۹۴/۰۳/۱۰
درجه کیفی: C
تهیه کننده: مریم سرخوش

توجه

گزارش صرفاً خلاصه ای از آنچه که در کلاس اتفاق افتاده می باشد و برای دانشجویانی آماده گردیده که به هر دلیل نتوانستند در آن جلسه حضور به عمل رسانند. لذا به هیچ عنوان نباید به عنوان جزوه آن جلسه تلقی گردد.

*** از کیفیت بسیار پایین این گزارش پوزش می طلبم. *** ملاباقر

استاد وارد کلاس شد و با بچه ها احوال برسی فرمودند و بعد یکی ازخانم های کلاس برای ما روش زدن دف را آموزش دادن که خیلی عالی بود و بعد ۲ نفر از بچه ها رفتن امتحان کردند ببینند میتون بزنن یه خورده بلاخره زدند.

بعد استاد خلاصه ای راجع به هر کدام از آیتم های طرح کسب و کار صحبت کردند که ۵ نمره داره و گفتند تو اینترنت فراوان هستش ولی ما باید دستی خودمون بنویسیم. توضیح: متاسفانه دانشجو توضیحات مربوط به طرح کسب و کار که در کلاس داده شده است را اینجا نیاورده است. ملاباقر

طرح خام کسب و کار برای پر کردن نیز در اینترنت زیاد است که یک نمونه آن را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

و بعد ۲ تا ازبچه ها کارهاشون رو نشون استاد و ما دادن که یکیش یه ماهی خیلی زیبا بود که خانم مرادی با ربان درستش کرده بودن و اون یکی جا سویچی بود که آرم دانشگاه روش بود.

بعد بچه ها برای طرح کسب و کار به گروه های ۲تایی تقسیم شدن

در نهایت استاد برگه های اوردن گفتند به ۴ قسمت تقسیم بکنیم و هر کدام از بچه ها یک برگه برداشتند و استاد فرمودند نازترین فرد کلاس از نظر خودتون بنویسید! هر کدوم از بچه ها داخل برگه ها نوشتن و بعد در مورد باحال ترین فرد تو کلاس رای گرفتیم. نتیجه نشان داد که اگرچه ممکن است در نهایت فردی به عنوان نازترین یا باحال ترین انتخاب شود، اما چقدر دید افراد با هم فرق می کند.

گزارشات جلسات دیگر درس کارآفرینی واحد ۵۵

 

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • جالب 
  • مفید 
  • خسته کننده 
  • به درد نخور 
فروشگاه محصولات ارگانیک اصیل آنلاین

این هم ببینید:

نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات - سری دوم

نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات – سری دوم

.:. نمونه سوالات درس مبانی فناوری اطلاعات .:. سری دوم .:. ساختار: مفهومی تحلیلی با ابتکار طراح و استفاده از منابع معتبر .:. طراح: علی ملاباقر .:.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *