مشخصات فایل
تعداد سؤالات: ۱۲
قیمت:متفاوت بسته به فرمت انتخابی
طراح:علی ملاباقر
منتشر کننده: وبسایت سبک زندگی ارزشآفرینانه
یکی از سوالات
یکی از دانشجویانی که اخیراً درس کارآفرینی را اخذ کرده است، معتقد است:«کارآفرین فردی است که کاری را ایجاد میکند و از این طریق چند نفر روزی میخورند.» نظر شما بهعنوان فردی که این درس را گذراندهاید، چیست؟(۱ نمره)
… … … … …
– فرض کنید شما صاحب رستورانی در یک منطقه صنعتی هستید که غذا را برای بردن تهیه میکند (محل تهیه غذا در رستوران وجود ندارد) و کارگران کارخانه ناهار خود را از شما میخرند. در این منطقه رستوران دیگری وجود ندارد، ولی از نظر برخی مشتریان، غذاهای شما گران هستند و آنها غذای خود را از خانه میآورند. هزینهٔ تهیه عدس پلو درخانه ۲۷۰۰ تومان است، اما مجموع هزینههای درست کردن یک پرس عدس پلو در رستوران، ۲۱۰۰ تومان است. چه قیمتی را برای یک پرس عدس پلو تعیین میکنید؟ (۰/۵ نمره) (این سؤالات در سال ۱۳۹۴ تألیف شدهاند).
(۱) ۳۳۰۰ تومان
(۲) ۲۵۵۰ تومان
(۳) ۵۴۰۰ تومان
جهت دانلود این سوالات، بسته به نیاز خود یکی از سه حالت زیر را انتخاب کنید: